Tālrunis: (+371)63425452; E-pasts: uptk@uptk.lv; Adrese: Liepāja, Ezermalas iela 3a, LV-3401

Kompānijas aktivitātes

 • Onninen Pludmales volejbola sacensības "Liepāja 2018"

  2018. gada 10. augustā - vislabākajos laika apstākļos, kad vējš pūš un lietus līst Liepājā notika Onninen Pludmales volejbola sacensības,

  kur mūsu SIA firma “UPTK” sportiski nenogurdināmie puiši ieguva godalgoto 3. un 4. vietu.

   Sirsnīgi apsveicam!

   

   

   
 • "Karostas Mezgls 2014"

  Sestdien, 27. septembrī, otro reizi notika Liepājas Vieglatlētikas kluba rīkotais izturības, veiklības un spēka skrējiens "Karostas mezgls 2014", kurā ar 6,5 km garo trasi, kā arī paši ar sevi cīnījās vairāk nekā 100 dalībnieku. Sacensību trase tika izveidota apkārt Beberliņu ūdenstilpnei, kur bija jāskrien gan pa asfaltu un betonu, gan pa meža takām un smilšainiem pauguriem, gan jābrien pa purvu un ūdeni. Papildus diezgan mežonīgai dabiskajai videi, bija jātiek galā ar organizatoru un pasākuma atbalstītāju - arī SIA firmas "UPTK"  sarūpētajiem šķēršļiem, kur skrējēji lika lietā savas līšanas, lēkšanas, rāpšanās, vilkšanas un nešanas prasmes.
         Arī mēs, SIA firmas "UPTK"  cilvēki, esam par aktīvu dzīvesveidu un pozitīvu sadarbību! Tieši tāpēc nelaidām garām iespēju mesties iekšā šajā trakajā piedzīvojumā - Karostas mezglā 2014!

  Mēs esam par savējiem!!!

   

   

   

   

   
 • Liepājas telpu futbola čempionāts

       Oktobra beigās Liepājas Olimpiskajā centrā tiks dots starts Liepājas telpu futbola čempionātam, kas šogad norisināsies trijās divīzijās. Čempionātu arī šogad organizēs Jānis Prokners, kurš pastāstīja, ka dalību ir apstiprinājušas 28 komandas - A un B divīzijā startēs pa astoņām komandām, bet C divīzija būs pārstāvēta ar 12 vienībām. Interesentu esot bijis pat vēl vairāk, bet divām vienībām nācies atteikt. Divās spēcīgākajās divīzijās viena apļa turnīram komandas sadalīsies divās daļās. Četras vadošās cīnīsies par medaļām un iekļūšanu spēcīgākajā līgā, bet pārējās četras – par vietas saglabāšanu attiecīgajā grupā.

       Pirmās kārtas spēles sāksies jau 26.oktobrī, bet otrā spēļu diena norisināsies jau pēc nedēļas, 2. novembrī, plkst. 11:00, kad SIA firmas "UPTK" komanda mērosies spēkiem ar SIA "Eko Kurzemi".

  Norises vieta: LOC sporta zāles Nr. 2.,3.
  Ieeja skatītājiem bezmaksas!

   

MŪS IZVĒLAS

ATSAUKSMES
 • Skolas renovācijas laikā SIA firma "UPTK" piesaistītie speciālisti pierādīja sevi kā augstas klases profesionāļus, kuri ne mirkli nezaudē kontroli pār būvniecības procesu, izpildāmo darbu kvalitāti un paredzētajiem termiņiem. SIA firma "UPTK" vadībā darbi tika veikti atbilstoši noslēgtajam līgumam, ievērojot darbu izpildes laika grafiku, darba kvalitāti un ievērojot visus spēkā esošos likumus un normatīvos aktus.

  Liepājas Valsts 1. ģimnāzija

 • Energoefektivitātes paaugstināšanu mūsu skolā firma veica atbilstoši tehniskā projekta dokumentācijai, ievērojot normatīvo aktu prasības un materiālu ražotāju rekomendācijas. Visi būvdarbi veikti profesionāli, augstā kvalitātē un plānotajos termiņos. Būvdarbu laikā firma pierādīja sevi kā profesionālu uzņēmumu, kurā strādā kompetenti un godprātīgi speciālisti ar augstu atbildības attieksmi pret pasūtītāju.

  Liepājas 8. vidusskola

 • Iekštelpu vispārējo celtnīcības darbu un jumta izbūves laikā SIA firma "UPTK" piesaistītie speciālisti pierādīja sevi kā augstas klases profesionāļus. Firmas darbinieki ir spējīgi veiksmīgi un kvalitatīvi organizēt darbus, izrādīt pretimnākšanu pasūtītājam un saglabāt konstruktīvas attiecības ar padotajiem.

  VSIA "Piejūras Slimnīca"

 • Iekštelpu remontdarbi slimnīcas septiņās nodaļās tika organizēti tā, lai netiktu radītas neertības slimnīcas normālai darbībai, pacientiem un personālam. Darbu gaitā tika respektētas personāla vēlmes. Visi būvdarbi veikti profesionāli un augstā kvalitātē. Pozitīvas atsauksmes saņemtas arī no slimnīcas personāla par būvdarbu gaitu un rezultātiem.

  SIA "Liepājas reģionālā slimnīca"

 • Liepājā, Dzintaru ielā 7, notika daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas energoefektivitātes paaugstināšana. Būvdarbi, kas skāra iekštelpas tika organizēti tā, lai mājas iedzīvotājiem netiktu radītas neērtības. Darbu gaitā tika respektētas iedzīvotāju vēlmes. Visi būvdarbi veikti augstā kvalitātē un objekts tika nodots pirms līgumā noteiktā termiņa.

  SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs"

 • SIA firma "UPTK" veica būvju nojaukšanu un to ietverošo tīklu demontāžu teritorijā Kaiju ielā 33. Atbildīgais būvdarbu vadītājs ir kompetents savā nozarē un darba pienākumus veica mūsdienu prasībām atbilstošā kvalitātē, nodrošinot savlaicīgu un precīzu darba organizāciju. Darba disciplīnas pārkāpumi netika konstatēti.

  SIA "Liepājas Enerģija"

 • Veicot ēkas energoefektivitātes paaugstināšanu, tika nodrošināti augstas klases speciālisti, kas spēj veikt būvdarbus atbilstošā kavlitātē un rast risinājumus nestandarta situācijās. Darbiniekiem ir labas nepeiciešamās zināšanas darbu pienākumu izpildē. Ceram arī turpmākajos projektos sadarboties ar SIA firmu "UPTK".

  Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola

 • SIA firma "UPTK" veica būvniecības darbus Liepājas PII "Pienenīte" infrastruktūras attīstībai. Līgumā paredzētie darbi tika veikti pirms termiņa un visaugstākajā kvalitātē. Apliecinām SIA firmas "UPTK" vadības un speciālistu augsto profesionalitāti un kompetenci līguma nosacījumu izpildē, kā arī prasmi dažādu būvniecības laikā radušos jautājumu risināšanā un rekomendējam kā uzticamu sadarbības partneri ar augstu atbildības līmeni.

  Liepājas pilsētas dome

SAZINIES AR MUMS
Adrese: Liepāja, Ezermalas iela 3a
E-mail: uptk@uptk.lv
 
Tel: +371 63425452
Fax: +371 63425798

© Copyright 2014 UPTK. All Rights Reserved.